Odpowiedzialni

Podstawą duszpasterstwa są ludzie, którzy dobrze nim zarządzają. To dzięki ich zaangażowaniu wszystko działa jak powinno i panuje dobry duch. Każdy ma swoją funkcję, bo jak mawiał św. Ignacy: Ten robi najwięcej, kto robi dobrze jedną rzecz. Jednak duszpasterstwo tworzymy wszyscy razem, więc jeśli macie pytania, propozycje czy uwagi, kontaktujcie się z nami.  😉

Madzia Rawska
Madzia Rawska

Studiuję położnictwo na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Moje hobby to taniec, czytanie książek, jazda na rowerze i gotowanie. Nie wyobrażam sobie życia bez dobrej muzyki i filmów. Uwielbiam podróżować, nie tylko po Polsce. Kiedy mogę, spędzam czas z przyjaciółmi. Uważam, że możliwość poznania drugiego człowieka i szczera rozmowa z nim jest wielkim darem. Z drugiej strony cenię sobie chwile ciszy i samotności, ponieważ są one wspaniałą okazją do refleksji nad życiem.
Jestem osobą energiczną, radosną, lubiącą wyzwania, dlatego chwytam się różnych zajęć, co sprawia, że nigdy się nie nudzę. Jednym z nich jest szefowanie w duszpasterstwie, w którym czuję się, jak w rodzinie zbliżającej mnie do Boga.

Filip Skalski
Filip Skalski

Jestem Filip Skalski, studiuję, szefuję Dach i czasem do tego żyję. Zdarza mi się oglądać historyczne memy, jak kolega pożyczy to jbzdy hard też. Polecam systemy operacyjne z rodziny linux, da się na nich robić gry a jak się postara to i w nie zagrać. W CV napisałem, że lubię hasać po górach, czytać o broni i posiadam prawo jazdy kat. B, w żadnym punkcie nie kłamałem. Życzę wszystkim pięknego poranka i pysznej kawusi.

Karol Kuczmarz
Karol Kuczmarz

Jestem na 2. roku Indywidualnych Studiów Informatyczno-Matematycznych na Uniwersytecie Wrocławskim. Swoją przygodę z Dachem rozpocząłem poprzez pojechanie na zeszłoroczny obóz w Białym Dunajcu. Poza studiami szczególnie interesuję się koszykówką - lubię grać, ale też śledzę, co dzieje się w NBA. W wolnych chwilach czytam książki zarówno te mniej jak i bardziej poważne. Prowadzenie grupki formacyjnej uważam za wspaniałą okazję by lepiej poznać drugą osobę, nauczyć się czegoś, ale też by wspólnie zrobić coś dobrego.

Kaja Maleszko
Kaja Maleszko

Do duszpasterstwa należę od 2014r., czyli od początku studiów i to właśnie głównie zespół mnie tutaj przyciągnął. Skończyłam Mechanikę i Budowę Maszyn na Politechnice, a magisterkę robię z Organizacji Produkcji na tym samym wydziale. Gdybym miała robić w życiu tylko to, co sprawia mi radość, chodziłabym po Tatrach z ludźmi, których kocham i robiła zdjęcia, a wieczorami piekła babeczki, układała puzzle i grała na skrzypcach.

Filip Dyba
Filip Dyba

Na co dzień studiuję automatykę i robotykę na Politechnice Wrocławskiej. Ze swoich zainteresowań korzystam w DACHu, gdyż przypadł mi zaszczytny obowiązek kierowania grupką korepetycji. Mój dzień jest zwykle wypełniony przeróżnymi zajęciami, lecz jeśli znajdę wolną chwilę, to bardzo lubię spędzać ją z Przyjaciółmi, np. przy planszówce. Moja przygoda z DACHem zaczęła się od pewnego śniadania po roratach (serdecznie polecam!) w grudniu 2016r. Znalazłem tu Towarzystwo najlepsze z możliwych – Jezusowe!

Monia Gierowska
Monia Gierowska

Jestem studentką fizjoterapii na AWF-ie. Mój zawód jest jednocześnie moją pasją. Nie znam słowa bezczynność, za to stawiam na aktywność. Lubię sport - od ścianki wspinaczkowej przez kajaki po rower. Wolne dni w swoim kalendarzu wypełniam podróżami i górskimi wyprawami. Chętnie poznaję ludzi i cieszę się czasem spędzanym z przyjaciółmi. Najpiękniejsze chwile lubię uwieczniać na zdjęciach.