Grupy formacyjne

Serdecznie zapraszamy do udziału w grupkach formacyjnych!

Na naszych spotkaniach czytamy Pismo Święte, rozmawiamy o nim i dzielimy się tym, jak Bóg działa w naszym życiu. Ucząc się od siebie nawzajem mamy szansę wzrastać w wierze i modlitwie.

Zapraszamy wszystkich tych, którzy pragną szczególnie dbać o swój rozwój duchowy, którzy chcą podzielić się doświadczeniem Pana Boga z innymi.

Obecnie w naszym duszpasterstwie funkcjonują dwie koedukacyjne grupki formacyjne (jedna ze względu na staż wspólnej pracy jest już zamknięta).

 

Grupka formacyjna Ani i Madzi

Zapraszamy Was serdecznie do grupki formacyjnej, gdzie modlimy się psalmami, ale też poruszamy nurtujące nas tematy i spędzamy czas w małej wspólnocie. Chcemy żeby był to czas spotkania z Bogiem a dzięki Niemu również z drugim człowiekiem. Zapraszamy wszystkich pragnących modlitwy i refleksji, jak również rozmowy w kameralnym gronie. Bądźmy dla siebie wsparciem zarówno w wierze, jak i w codziennych sprawach.
Czekamy na Was z otwartymi ramionami i uśmiechami na twarzy. Nie bójcie się spróbować!

Termin spotkań: czwartki godzina 18.45
Miejsce: spotykamy się przy wejściu do dolnego kościoła i stamtąd udajemy się wspólnie do salki
 

Grupka Moni (zamknięta)

To cotygodniowe, środowe spotkania, w które aż 13 fantastycznych osób wnosi to, co ma w sobie najlepszego. Dzielimy się życiem, śmiejemy, jemy dużo słodyczy innych przekąsek, ale też możemy porozmawiać o rzeczach ważnych, czasem trudnych, dylematach i nurtujących nas problemach społecznych. Nasza grupka to miejsce z drugim człowiekiem, a tym samym z naszym Stwórcą. Świeca zapalana na początku grupki, przypomina nam, że to On jest w naszym centrum, i dlatego, chociaż tacy różni – tworzymy jedną grupkę. A nasza znajomość to nie tylko środowe spotkania. Lubimy spędzać ze sobą czas, dlatego pizza, trampoliny, bilard to u nas częste sprawy :).