Kadra

Poznajcie naszą tegoroczną chatkową kadrę! 🙂

SZEF CHATY
Kasia Sławińska

Nazywam się Kasia i uwielbiam podróżować, jeździć konno, chodzić po górach, robić zdjęcia, mówić dużo i dużo słuchać, po prostu być. Bardzo lubię moje zabiegane życie, w którym staram się także znaleźć przestrzeń ciszy i spokoju. Wiele mogłabym pisać, ale po prostu chciałabym Was serdecznie zaprosić do naszej Chaty Dach, w której staram się, aby cały czas panowała ciepła, radosna atmosfera i nigdy nie było nudno. 🙂

DUSZPASTERZ
o. Leszek Wilczak SJ


Nasz duszpasterz niemalże dopiero co przyjął święcenia kapłańskie. Jego pasją są rowery, a ulubioną muzyką - „brzęczenie” rowerowej piasty. Na całe szczęście nie stroni również od ludzi i pieszych wycieczek po górach. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o nim, to najlepiej zrobić to zaczepiając go osobiście. 😉

FINANSISTKA
Paulina Michalak

Siemanko tu Michalak! 😀 Na obozie będę finansistką. W wolnych chwilach oglądam seriale albo ewentualnie oglądam seriale. Udzielam też korepetycji z J. angielskiego i podobno jestem w tym całkiem niezła - zwłaszcza, że studiuję International Business na Ekonomicznym. Bardzo, bardzo, bardzo dużo gadam i uwielbiam rozśmieszać ludzi. Na Białym będę po raz trzeci i byłoby superowo, gdybyście pojechali tam ze mną! 😀

P.S. Zdjęcie zrobione właśnie na Białym.<3

KWATERMISTRZ
Monika Wieczorek

Monika - wesoła, uśmiechnięta, ale też ambitna i pracowita studentka analityki medycznej, której nie przerażają stosy notatek czy dziwne i długie nazwy związków chemicznych. Jednak nie samą nauką żyje człowiek. Uwielbiam chodzić do kina i na spacery po Wrocławiu. Lubię odkrywać nowe, nieznane zakamarki czy usiąść na ławce w parku i poczytać kryminały.

Na obozie po raz pierwszy będę Kwatermistrzynią, to dla mnie wielkie wyróżnienie, ale też wyzwanie, z którego bardzo się cieszę. Razem będziemy się świetnie bawić. Do zobaczenia we wrześniu!

KUCHENNA
Gosia Hełmecka

Pochodzę z Beskidu Sądeckiego, ale bakcyla do chodzenia po górach złapałam półtorej roku temu.
Mój organizm trochę się temu sprzeciwia, dlatego nie jestem turystyczną. 🙂 Studiuję genetykę, a na obozie w Białym będę prowadziła wykłady o procesach w komórce roślinnej... A tak serio to jestem kuchenną. Bardzo lubię, gdy ludzie uśmiechają się jedząc coś pysznego i gdy mogę wpłynąć na to, by tak było. Poza tym lubię szyć, jest to mój sposób na odstresowanie np. po egzaminach. Jeśli chcielibyście podejrzeć moje prace, to zapraszam na mój fanpage na Facebooku „Rąk mych dzieło”. Bardzo lubię też zwiedzać, szczególnie bliskim memu sercu państwem są Włochy. To chyba na tyle 🙂

Do zobaczenia we wrześniu!

SZEF KULTURALNYCH
Kasia Michalak

Cześć, jestem Kasia, jestem wysoką blondynką, lubię kolacje przy świecach i długie spacery po plaży… A nie, czekajcie, to nie portal randkowy. 😛 To jeszcze raz, jestem Kaśka, ale niektórzy wołają na mnie Śnieżka. Uwielbiam spotykać się z ludźmi i kiedy dużo się dzieje, ale czasem za dużo gadam. Kocham muzykę (uważam, że jest jednym z cudów świata), a także wszystko, co związane ze sztuką, dlatego to chyba trochę dziwne, że studiuję Prawo na Uniwersytecie Wrocławskim (kazali mi napisać co studiuję, wcale nie gadam o tym, że studiuję PRAWO na prawo i lewo, naprawdę, serio, czemu nikt mi nie wierzy?). Na obozie będę kulturalną i mam nadzieję, że razem ze mną będziecie chcieli się trochę ukulturalnić :). Góry są absolutnie niesamowite, ale chętnie też wybiorę się z wami do tak zwanej „doliny Krupniowej”. To chyba tyle (i tak już się rozpisałam, jak zwykle), do zobaczenia!

KULTURALNA
Iwona Charazińska

Iwona. Kim jest? Jaka jest?

Myślę, że moje życie dobrze opisują trzy słowa: wiara, nadzieja i miłość. Wiara, która przenosi nawet największe góry. Nadzieja, która dodaje skrzydeł. Miłość, która czyni życie pięknym. Poza tym… uwielbiam łączyć wszystko to, co kocham – ludzi, przyrodę, podróże i robienie fajnych rzeczy na Bożą chwałę :). Właśnie dlatego postanowiłam dołączyć do kadry Białego Dunajca. Chcesz dowiedzieć się więcej? W takim razie liczę na to, że poznamy się na obozie we wrześniu!

KULTURALNA
Kinga Sawicka

Cześć ! Wszyscy mówią na mnie Sawcia. Człowiek bez imienia studiujący gospodarkę przestrzenną na Uniwersytecie Przyrodniczym. Każdą chwilę staram się spędzać z KIMŚ, a tym kimś jest każdy – nienawidzę samotności. Ludzie są moim napędem do życia. Dlatego łatwo mnie spotkać tam, gdzie jest dużo ludzi: w operze, na spektaklach teatru improwizowanego, na rynku, w lumpeksie, w kawiarni, w duszpasterstwie (nie tylko naszym) i szczególnie na wszystkich wydarzeniach międzyduszpasterskich.

A na Białym będę waszą… kulturalną. Zdziwko, nie? Jeśli będziecie chcieli pogadać, przejść się na spacer, zostać w chatce i pograć w planszówki (będę się opiekowała ludźmi, którzy nie poszli w góry), pośpiewać, tańczyć lub cokolwiek, co jest związane z miłą zabawą, to walcie do mnie!

KULTURALNA
Justyna Tomczyk

Hej Kochani! Jestem studentką IV roku psychologii. Już po raz drugi mam okazję być Waszą Kulturalną, z czego bardzo się cieszę! Podczas obozu prowadzę snapchata naszej chaty (login: chatadach), więc już zachęcam do dodawania nas, abyście byli na bieżąco! 😉

Lubię wychodzić na traski umiarkowanie trudne, jednak niestraszny mi również niebezpieczny i wymagający chatking 🙂 co to takiego? Dowiecie się jadąc razem z nami! 🙂 Zapraszam, Tomczi

SZEF TURYSTYCZNYCH
Gabi Halastra

Hej jestem Gabi 🙂 Nie muszę pisać, że uwielbiam chodzić po górach, bo to oczywiste, dlatego
jestem szefową turystycznych. 😉 Uwielbiam też podróżować, a szczególnie stopem i każdy wolny czas wykorzystuję na to. Kończę licencjat z biologii, a co dalej... dużo pomysłów siedzi w mojej głowie. 😉 Jestem dość zakręconą osobą, śmieję się prawie bez przerwy, przez co zarażam innych pozytywną energią. 😀 W tym roku zadbam o przygotowanie najlepszych trasek dla Was i o najlepszą zabawę przy zdobywaniu tatrzańskich szczytów!

TURYSTYCZNA
Ania Michalak

Cześć i czołem. Jestem Ania - taka mała, wygadana blablabla. Jak już skończę te moje studia - a takie
mam plany, bo nawet mi się podobają - to może jakiś tam Bob Budowniczy ze mnie będzie 😀 Tak poza
tym uwielbiam gadać z ludźmi i nawiązywać nowe znajomości. No i przede wszystkim to lubię się ruszać - nieważne co, może być siatkówka, ale może być i bieganie (ale nie ma co też przesadzać z dystansem, bo nad kondycją to ja dopiero pracuję). I jakżebym mogła zapomnieć! Kocham taniec... zumba, towarzyski - każdy. 🙂 Na Biały jadę po raz drugi, a pierwszy jako uwaga, uwaga: turystyczna. Mam już pewne pomysły co do trasek, dlatego wbijajcie na Biały! Tu nie ma się po prostu nad czym zastanawiać. Do zobaczenia we wrześniu!

TURYSTYCZNA
Asia Drabik

W moim życiu jest dużo zachwytu. Zachwyca mnie świat (jak to wszytko może tak genialnie działać!) i właśnie po to studiuję fizykę, by choć trochę go zrozumieć. Zachwycam się ludźmi i Panem Bogiem (On to w ogóle jest najlepszy!). Zachwycam się pięknem, stąd miłość do gór, chmur i liści, muzyki i impresjonizmu oraz radość z wytwarzania uroczych rzeczy ze wszystkiego, co wpadnie mi w łapki (papier, krepina, włóczka, igła z nitką, glinka...). A wracając do gór - kocham je w każdej postaci, a Tatry już od dzieciństwa są moim ukochanym miejscem we Wszechświecie. Z przyjemnością pójdę z Wami na traski jako turystyczna, byśmy mogli wspólnie je podziwiać!

PS Dobre jedzenie też wzbudza mój zachwyt, dlatego w chatce Dachu mi tak dobrze. 😀

TURYSTYCZNA
Jowita Błaszczyk

Jowita Błaszczyk -­ studentka, ratowniczka WOPR, odpowiedzialna i sumienna. Brzmi poważnie? Nic bardziej mylnego! Ogromne poczucie humoru, mnóstwo energii i wielkie serce sprawią, że każdy dzień i każda traska nabierze pięknych barw. Mimo że rok temu pierwszy raz zawitała w Tatrach "wzgórze Furtoka" to jej ulubione miejsce, o czym pewnie prędko się przekonacie. Wszelkie zwariowane pomysły możecie zrealizować właśnie z nią. Z pewnością zadba o to, byście Tatry wspominali z uśmiechem na twarzy. 🙂

TURYSTYCZNY
Łukasz Janik

Porywczy i niezbyt poważny amator pieszych wędrówek. Bez pamięci zakochany w Bieszczadach. Prawdziwy „Janusz gór”, który zdobywanie Tatr zaczął od zimowego wjazdu na Kasprowy. Na co dzień student politechniki, prywatnie humanista ze słabością do poezji, szczególnie tej już wyśpiewanej. Tyle informacji powinno w zupełności wystarczyć tym, którzy zamierzają się ze mną wybrać na szlak. Jako że pełnię funkcję turystycznego, czuję się zobowiązany wspomnieć, że owe góry zszedłem i kojarzę. Wierzę, że czasówka to tylko wskazówka, choć nie oznacza to, że jestem sympatykiem dużych przewyższeń (patrz. Bieszczady).

TURYSTYCZNY
Artur Błażejewski

Jako student automatyki i robotyki na co dzień nie rozstaję się z laptopem, więc gdy odpoczywam, zazwyczaj nie pozostaję długo w jednym miejscu. Lubię wycieczki rowerowe, wspinaczkę i długie wyprawy górskie. Idealnym sposobem na spędzenie wspólnego wieczoru jest rozegranie partii planszówkowej. Preferuję długie wyprawy, ale bez obaw - najczęściej to ja zamykam grupę, a z wycieczek nie brakuje zdjęć, na których czasem gości kozica, a czasem niedźwiedź.

TURYSTYCZNY
Tomek Janusz

Jedyny i prawdziwy „Janusz” – nie mylić z typowym. Człowiek bez nazwiska – dwie osoby w jednym.

Jestem już prawie stałym bywalcem w Białym Dunajcu. Studiuję architekturę na PWR. Lubię dużo spać, lecz na Białym nie ma za dużo okazji na tę formę relaksu. 🙂 Zdarza się, abym wyszedł z mieszkania i uprawiał jakiś sport. W wolnych chwilach oglądam GOT. Jak będą wyglądać trasy ze mną, to się dowiecie niebawem. 😀 Jeżeli lubisz trochę się zmęczyć i zdobyć parę pięknych szczytów, to zapraszam.

TURYSTYCZNY
Wojtek Werhun SJ

Cześć, jestem Wojtek Werhun, bardziej żeglarz niż taternik, ale w górach i po chmurach można żeglować. Zasadniczo lubię milczeć, ale jak już koniecznie trzeba pogadać, to dam z siebie wszystko 😉 Interesuję się kupą rzeczy, więc pewnie nie trudno będzie nam znaleźć wspólny temat. Trudno mi określić swoją przynależność, bo od jakichś dziesięciu lat ciągle jeżdżę, zmieniam łóżka jak skarpetki i skarpetki jak łóżka (spokojnie, żadne z nich nie śmierdzi). Gdziekolwiek jestem, jestem jednak sobą, czyli Wojtkiem. No i jezuitą. Zapraszam na wypady turystyczne w góry. Moje traski będą zawsze elastyczne, bez rygoru i limitów, bez deadline'ów i napiętego grafiku. Co nie znaczy, że wysoko nie będziemy mierzyć. Czysty relaks, radość bycia i głęboka kontemplacja. Podczas trasek medytacje, w ruchu lub bezruchu, no bo czemu nie.

TURYSTYCZNY
Wojtek Dudziec

Lubię łazić po górach (szczerze mówiąc, to po Tatrach, bo po innych nie miałem okazji), dlatego dane mi będzie być turystycznym na Obozie w Białym Dunajcu. Na Białym będę po raz czwarty, z Dachem po raz drugi, także teren do górskich wycieczek jest mi już znany, więc może się nie zgubimy :). Tempo, w jakim przechadzam się po tatrzańskich szlakach nie jest jakieś oszałamiające, aczkolwiek wlec się nie będę. 😛 Główne cele na ten rok to: Świnica oraz Rysy.

Na co dzień studiuję na trzecim roku Telekomunikację na wydziale Elektroniki na Politechnice Wrocławskiej oraz gram w piłkę ręczną w Dolnośląskiej III Lidze Piłki Ręcznej. Zachęcam do udziału w Obozie. 🙂